2019. aasta suvehooaja võistluskalender

2019. aasta suvehooaja võistluskalender

Selgunud on 2019. aasta võistluskalender. Sel hooajal jätame hüvasti juba peaaegu 20 aastat toimunud võistlussarja “Pritsu Karikas” etappidega ning võistleme kodumaal peamiselt lihtsustatud formaadiga Eesti meistrivõistluste etappide raames. Eesti meistrivõistluste kohta on rohkem infot eraldi postituses.

Lisaks Eesti meistrivõistlustele ja juba ajalukku kirjutatud 10. Paide Tornile sõidavad noored juulikuus Šveitsi, kus toimuvad CTIF noorte tuletõrjespordi olümpiamängud. Noorte mängud toimuvad üle aasta ning täiskasvanute tuletõrjespordi olümpiamängud iga nelja aasta tagant. Viimati osales Eesti koondis CTIF mängudel 2017. aastal, kui need toimusid Austrias Villachis.

Sügisel on kümnes juubel ka Türil peetavatel tuletõrjespordi mängudel, mille kaudu on väga paljud Eesti noored tuletõrjespordiga esimese tutvuse teinud.

Septembri keskel toimuvad Venemaal Saratovis iga-aastased maailmameistrivõistlused. Sel korral toimuvad esmakordselt samal ajal maailmameistrivõistlused nii noortele kui ka täiskasvanutele ja nii meestele kui ka naistele.

Leave a Comment